Как се роди идеята

18.02.2010

Идеята бе предложена от г-н Лъчезар Цоцорков, изпълнителен директор на „Асарел Медет" и победител в „Мениджър на годината 2009". Тя бе подкрепена от всички финалисти на конкурса от миналата и по-миналата година, а също така и от списание „Мениджър" и консултантска компания „Делойт България".


На специална среща, която се проведе на 9 декември 2009 г., бяха споделени мнения, че клубът трябва да бъде постоянно действаща организация, която да защитава интересите на бизнеса, да издига престижа на мениджърската професия и да способства за развитието на дейността и интересите на участващите в него.


На 18 февруари 2010 г. се проведе среща, на която се обсъди учредяването на клуба на финалистите и се избра инициативна група, която да формулира неговите цели и организационна структура. В нея участваха Теодора Георгиева, изпълнителен директор на „OMV България", Лъчезар Цоцорков, изпълнителен директор на „Асарел Медет", Антъни Хасиотис, главен изпълнителен директор на Пощенска банка, Васил Мирчев, издател на „Мениджър", и Илиян Василев, председател на „Делойт България". Самото учредяване на клуба бе на 19 март т.г.

E-mail:

Парола: